Panier

Aucun produit

Expédition 0,00 TL
Total 0,00 TL

Les prix sont TTC

Panier Commander

Süsleme Malzemeleri Bu Kategoride 164 Ürün Bulunmaktadır.

Süsleme Malzemeleri
Nikah Şekerlerinde artık farklı, sıra dışı, esprili, işe yarar ve misafirlerin Nikah sonrası atmaya kıyamayacakları,nikah konseptini tamamlayan nikah şekeri tasarımları seçmek için oldukça zengin nikah şekeri, bebek şekeri malzemelerine sahip bir marka Berra Nikah Şekeri

Bebek Şekeri Malzemeleri

Dünyanın dört bir yanındaki insanların birbirlerine özel günlerde farklı hediyeler sunması, sosyal ilişkiler açısından büyük bir önem arz etmektedir.

Yabancı ülkelerde genellikle kullanım amaçlı eşyalar ve benzeri hediyeler tercih edilirken, Türk kültüründe ise çoğunlukla çikolata, şekerleme ve benzeri süs özelliği taşıyan gıda hediyeleri dikkat çekmektedir.

Buna verilebilecek ilk örneklerden olabilecek bebek şekeri çeşitleri, bebeğin doğumunda veya ilk olarak konuşması ya da yürümeye başlaması gibi önemli olayların kutlanması için ailenin yakın çevresine dağıttığı hediyeler arasındadır.

Bu hediyenin adı her ne kadar basitçe şeker olarak geçse de piyasada satılan fabrikasyon ürünlerden tamamı ile farklı olmaktadır. Farklı desen ve objelerin, en kaliteli bebek şekeri malzemeleri kullanılarak harmanlanması ve süslenmesi ile yaratılarak göze hoş gelmesi sağlanırken aynı zamanda da damak tadına hitap etmesi mümkün kılınmaktadır.

Hazırlık süreci bir hayli meşakkatli olduğundan dolayı ancak profesyonel ellerde hazırlanabilecek olan bu şekerleme çeşidi, uygun bebek şekeri sarf malzemeleri ile hazırlandığında düşük maliyetli ve uzun ömürlü şekilde elde edilebilmektedir.