Panier

Aucun produit

Expédition 0,00 TL
Total 0,00 TL

Les prix sont TTC

Panier Commander

Biblolar&Objeler Bu Kategoride 313 Ürün Bulunmaktadır.

Biblolar&Objeler
Nikah Şekeri Malzemeleri

Nikah töreni sonrası kişiler, mutlulukların ve teşekkürlerinin bir işareti olarak nikah şekeri dağıtılırlar.
Bizlerde bu bir gelenek haline dönüşmüştür. Berra Nikah Şekeri firması sınırsız seçenekleriyle bizlere değişik nikah şekeri alternatifleri sunmaktadır.

Nikah şekerlerinden her geçen gün çeşitlerin fazlalığı artmaktadır. Evlenecek kişiler tercihlerine ve bütçelerine göre değişik modellerde nikah şekerlerini tercih etmektedirler.

Nikah şekeri dağıtmak ülkemizdeki en yaygın geleneklerden biridir. Nikah şekeri gelen konuklara bir teşekkür niteliği taşır ve nikah hatıra olarak yıllarca saklanabilir. Nikah akdinin aşağı yukarı on dakika içinde gerçekleştirilen bir işlem olduğunu düşünürsek düğün yapmayıp sade bir nikah töreniyle birlikteliklerini duyuran çiftler açısından üstünde durulması gereken bir detaydır nikah şekeri.

Öte yandan, nikah şekerinin sadece bu durumlara özgü olduğu düşünülmemelidir. Nikahın gerçekleştiği her koşulda konuklarınıza nikah şekeri ikram ederek konukseverliğinizi gösterebilirsiniz. Çünkü geleneksel nikah şekerinin içinde kullanılan şeker kaplı acı badem, evliliğin acı tatlı doğasını simgelerken her bir şeker de ayrı ayrı zenginlik, mutluluk, bereket, sağlık ve uzun yaşam dileklerini anlatır